Żaki i Orliki rozpoczęły ligowe granie! Pierwsze mecze przyniosły mnóstwo emocji, dynamicznych akcji i – co najważniejsze – sporo bramek.
To dopiero początek sezonu, ale już widać zaangażowanie i radość z gry na boisku.
Dziękujemy za wspólną rywalizację:
👉 MUKS 11 Zielona Góra
👉 Odra Pomorsko
👉 APMM Zielona Góra
Do zobaczenia na kolejnych meczach! 💪⚽
Zobacz galerię