fbpx

Futsal

Piłka Nożna Halowa

Sport Mistrzów

 Futsal był ważny, pomógł mi rozwijać kontrolę nad piłką, szybkie myślenie, podania …. Także na drybling, równowagę, koncentrację …. Futsal jest bardzo, bardzo ważny, bez wątpienia. ” 

Pele

 Futsal to bardzo ważny sposób, aby dzieci mogły rozwinąć swoje umiejętności i zrozumieć grę. Moje czucie piłki i dryblingi pochodzą z gry w Futsal. ” 

Ronaldinho

 Jako mały chłopiec w Argentynie grałem w Futsal na ulicach i dla mojego Klubu. To była wspaniała zabawa i pomogła mi stać się piłkarzem, jakim jestem dzisiaj ” 

Lionel Messi

 W Portugalii dorastając ciągle graliśmy w Futsal. Gdyby nie Futsal, zdecydowanie nie byłbym piłkarzem, który dzisiaj jestem. ” 

Cristiano Ronaldo

Futsal (piłka nożna halowa) to niesamowicie intensywna i emocjonująca gra, która jest bardzo atrakcyjna dla widzów. W porównaniu do tradycyjnej piłki nożnej charakteryzuje się szybszym tempem, większą liczbą ciekawych akcji i bramek. Nawierzchnia, piłka i przepisy wymagają̨ od wszystkich pięciu graczy improwizacji, kreatywności oraz nienagannej techniki. W futsalu kładzie się duży nacisk na umiejętności techniczne oraz zdolność do reagowania pod dużą̨ presją. Od zawsze stanowi idealną kopalnię młodych talentów, którzy doskonale sprawdzają̨ się w 11-osobowej odmianie gry.

Tworzymy drużynę regularnie trenującą i uczestniczącą w rozgrywkach i turniejach piłki nożnej halowej. Zapraszamy na treningi młodzież od 13 roku życia!

Gramy Futsal!
lim 2
lim 1
lim 3

Projekt dofinansowany ze środków Województwa Lubuskiego.