fbpx

Aktualności

Zajęcia sportowe dla maluchów

Ruch ma wiele zalet i nie wszystkie dotyczą tylko zdrowia fizycznego. Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje co najmniej 60 minut aktywności fizycznej dziennie, dla dzieci w wieku 5-17 lat. Większość dzieci zaspokoi potrzebę ruchu, każdego dnia w przedszkolu lub szkole. Należy jednak pamiętać, że im więcej aktywności fizycznej, tym lepiej. Ograniczenie czasu spędzanego na fotelu (oglądanie telewizji lub granie w gry komputerowe), jest równie ważne.

Zdrowe ciało!

Bycie aktywnym ma wiele zalet dla organizmu. Niektóre z tych korzyści obejmują zwiększoną sprawność sercowo-naczyniową, zdrowe kości, zmniejszone ryzyko otyłości, lepszy sen oraz lepszą koordynację i równowagę. 

Zdrowy duch!

Aktywności fizyczna u dzieci, pomaga w tworzeniu zdrowych nawyków, które trwają długo, aż do dorosłości. Uprawianie sportów zespołowych zachęca do współpracy, ustalania celów i budowania relacji. Nauka przegrywania to także ważna umiejętność, której uczy sport.

Odkryj pasję u swojego dziecka!

Dzieci zaangażowane w działania odpowiadające ich zainteresowaniom, nabywają szereg różnorodnych umiejętności, uczą się wyrażania siebie i doskonale rozwijają kompetencje społeczne. Zajęcia sportowe mogą stać się niezwykłą przygodą na całe życie!

Jakie zajęcia wybrać dla dzieci w wieku przedszkolnym?

Wybierz takie zajęcia, które zadbają o wszechstronny rozwój dziecka. Popołudniowe treningi, zajęcia edukacyjne, czy lekcje tańca, powinny być przede wszystkim prowadzone bezpiecznie i dostosowane do wieku i umiejętności uczestników. Dla dzieci w wieku 4-6 lat, najważniejsza jest radość z uczęszczania na ulubione zajęcia, zabawa z rówieśnikami i rozwijanie podstawowych cech fizycznych i społecznych.

Zajęcia piłkarskie dla najmłodszych

Zajęcia piłkarskie w AP Sulechów to idealna propozycja dla każdego aktywnego malucha. Praca trenerów z grupą dzieci w wieku 4-6 lat, jest ukierunkowana na wszechstronny rozwój młodego zawodnika. Treningi trwają 60 minut i są wypełnione zabawami, nauką podstawowych form techniki prowadzenia piłki, a także grą z rówieśnikami. Od początku uczestnikom zajęć towarzyszy atmosfera jednej drużyny, w której wszyscy pomagamy sobie nawzajem, uczymy się zdrowych nawyków i wspólnie spędzamy czas aktywnie.

Oferta zajęć dodatkowych w Małej Akademii Sportu

Nauka pływania, zajęcia baletowe, robotyka i programowanie LEGO® – te i inne zajęcia znajdziesz w ofercie naszego partnera – Małej Akademii Sportu. A może Twoje Dziecko to prawdziwy wulkan energii i jedne zajęcia to za mało ? Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Sulechów mogą liczyć na rabat, przy uczestnictwie na więcej niż jedne zajęcia.

 

logo-apsulechow-01

Treningi otwarte w AP Sulechów

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia zapoznawcze dla dzieci od 4 lat!

Masz pytanie?   tel. 668 375 763    |   facebook.com/apsulechow

logo-mala-akademia-sportu

Nauka pływania, Balet, Robotyka LEGO®

Zobacz pełną ofertę zajęć pozalekcyjnych, obozów i półkolonii:

www.malakademiasportu.pl | facebook.com/mala.akademia.sportu

Masz pytanie?   tel. 785 236 735