fbpx

Aktualności

Aktualności – powrót do normalności

TRENINGI I TURNIEJE

W aktualnym harmonogramie zwiększyliśmy liczbę treningów w kategoriach: Żak, Orlik, Młodzik. Taki stan będziemy chcieli utrzymać przez cały rok. Obowiązujący harmonogram, prawdopodobnie pozostanie do wakacji.

W ramach IV etapu znoszenia obostrzeń, będziemy mogli organizować turnieje. Wstępnie mamy w planach weekend 13-14 czerwca. O szczegółach będziemy informowali za jakiś czas.

Ważne: Jeżeli planują Państwo nieobecność na treningu, prosimy o informowanie trenera prowadzącego lub trenera Wojtka S. (tel. 668375763).

PS Przypominamy o obowiązujących zasadach korzystania z boisk:

WAKACYJNE OBOZY I PÓŁKOLONIE

Rząd oficjalnie potwierdził możliwość organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży – komunikat MEN. Wstępna rezerwacja nie jest zobowiązująca, a pozwoli nam na jak najlepsze przygotowanie się do sezonu wakacyjnego. Dlatego, prosimy wszystkich chętnych, o zgłaszanie zainteresowania udziałem w obozie lub półkolonii.

Obóz Piłkarski: Niechorze 18.07.2020 – 25.07.2020 

Osoby, które nie wypełniły jeszcze zgłoszenia online (w okresie luty-marzec), a chcą wziąć udział w obozie, powinny zapoznać się z ofertą i wypełnić formularz: OFERTA OBOZU (zapisy.akademiacamp.pl/pn4).

Półkolonia piłkarska w Sulechowie, 6-10 lipca 2020 (oraz inne terminy w grupach z programem sportowo-edukacyjnym: 20-24 lipca 2020 | 17-21 sierpnia 2020)

Podobnie jak w latach poprzednich, wspólnie z Mała Akademia Sportu, organizujemy półkolonie sportowe w Sulechowie. Cena specjalna dla zawodników AP Sulechów to 470 zł. Zapisy odbywają się przez stronę internetową: https://aktywnepolkolonie.pl/polkolonie-sulechow/

 

NAGRODY ZA KONKURSY W TRAKCIE PRZERWY

Szaliki i piórniki AP Sulechów czekają na uczestników Wyzwań Lestka!

Zapraszamy po odbiór nagród w trakcie zajęć do trenera Wojtka S. (tel. 668375763)

Wyzwanie #1 – zadanie domowe (https://apsulechow.pl/wyzwanie/)

Wyzwanie #2 – pokaż jak aktywnie spędzasz czas w domu (https://apsulechow.pl/wyzwanie2/)

 

PŁATNOŚCI I UBEZPIECZENIE

W okresie wstrzymania zajęć, prosiliśmy Państwa o dokonanie płatności:

  • za marzec 100% składki,
  • za kwiecień 100% składki (część z tej kwoty została przeznaczona na roczne ubezpieczenie NNW wszystkich zawodników AP Sulechów),
  • za maj 100% składki

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i licznie dokonane wpłaty, mimo przerwy w treningach.

Dzięki Wam mogliśmy utrzymać płynność finansową w klubie i natychmiast wznowić zajęcia, mimo mniejszych grup i kosztów związanych choćby z zakupem środków ochronnych.

Wszyscy zawodnicy zostali objęci ubezpieczeniem NNW PZU PZPN (Wariant I – https://kahlenbergservices.com/pl/offer/korzysci/).

Zakres ochrony ubezpieczeniowej obejmuje:

  • złamania, zwichnięcia, skręcenia,
  • obrażenia ciała, jeżeli doszło do nich na boisku, w czasie treningu,
  • następstwa zawału serca lub krwotoku śródczaszkowego.

Ubezpieczony zawodnik może się ubiegać o zwrot kosztów pomocy medycznej, leczenia i rehabilitacji oraz wypłatę świadczenia za następstwa wypadku. 

 

ZAMÓWIENIA STROJÓW

Do 5 czerwca istnieje możliwość zamówienia stroju lub dresu Akademii.

 

CERTYFIKACJA

W najbliższym czasie czeka nas audyt półroczny PZPN, związany z uczestnictwem w programie certyfikacji szkółek piłkarskich. Projekt zapewnia finansowanie dodatkowych treningów i turniejów, a także jest gwarancją jakości szkolenia w Akademii. Jednym z najważniejszych wymogów jest utrzymywanie aktualnej ewidencji zawodników trenujących w Akademii. Dlatego każdy uczestnik zajęć, jest zobowiązany do rejestracji w naszej szkółce przez portal laczynaspilka.pl (instrukcja: https://apsulechow.pl/rejestracja/).

 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Akademia Piłkarska Sulechów