fbpx

Aktualności

Piłkarskie Urodziny Miasta

To była prawdziwa piłkarska impreza urodzinowa! W sobotę 18 maja 2019, Sulechów świętował swoje 700 lecie. Bardzo chętnie uczestniczyliśmy w różnego rodzaju wydarzeniach tego dnia oraz zorganizowaliśmy własne.

Dzień rozpoczęliśmy od udziału w audycji w Radio Zachód. W trakcie programu „Gry i Zabawy dla Dzieci” słuchacze dowiedzieli się nieco więcej o naszej szkółce i Rycerzu Lestku… W audycji uczestniczyli piłkarze z drużyny Orlików, wraz z trenerem Wojciechem Bączkiewiczem. Gratulacje należą się Borysowi, który zdobył nagrodę w konkursie.

Punktualnie o godz. 10:00 rozpoczęliśmy Weekendowe Granie Żaków. W tym samym czasie starsi koledzy zagrali w Turnieju o Puchar Burmistrza. Godzinę później, do gry dołączyli najmłodsi zawodnicy naszej Akademii – grupa Skrzatów. Mnóstwo frajdy i wiele pięknych bramek – tak można podsumować poranek na stadionie w Sulechowie 🙂

Tego dnia zmagań piłkarskich nie było końca! Swój kolejny mecz ligowy zagrała drużyna Orlików. Piłkarzy na boisko wyprowadził gość specjalny – Rycerz Lestek. Sam mecz nie do końca ułożył się po naszej myśli, jednak cała drużyna zasługuje na wielkie brawa. Chłopcy świetnie radzą sobie w silnej grupie i widać postępy w grze całego zespołu.

Po zakończonych rozgrywkach na stadionie, część zawodników i rodziców przeszła przez Miasto w Urodzinowym Korowodzie. Obchody 700 lecia Sulechowa jeszcze się nie kończą i nasze działania z tym związane również. Widzimy się na turniejach w czerwcu i na zakończeniu sezonu!