fbpx

Aktualności

Komunikat ws. pandemii COVID-19

Komunikat ws. pandemii COVID-19 (aktualizacja 01.04.2020)

Drodzy Rodzice,

W związku z obecną sytuacją w kraju, pragniemy poinformować, że stale obserwujemy rozwój wydarzeń i wprowadzane środki ostrożności. Decyzje odnośnie organizowanych przez nas zajęć, meczów, turniejów, obozów i półkolonii, będą podejmowane zgodnie z rekomendacjami służb publicznych. Poniżej zamieszczamy informacje bieżące. W razie pytań prosimy o kontakt: e: biuro@apsulechow.pl, t: 668 375 763

TRENINGI PIŁKARSKIE


AKTUALIZACJA:

Ponieważ minął termin obowiązkowego ubezpieczenia NNW PZU dla naszych zawodników, postanowiliśmy przeznaczyć część składek właśnie na ten cel.

Koszt ubezpieczenia (wariant I) na cały rok wynosi 48 zł /osoba. Ta kwota zostanie pokryta z opłat wniesionych za miesiąc kwiecień. Dlatego, mimo braku treningów, zwracamy się do Państwa z prośbą o dokonanie opłat za miesiące marzec i kwiecień. Jednocześnie przypominamy, że po powrocie, treningi dla kategorii: Żak, Orlik, Młodzik, będą odbywały się trzy razy w tygodniu i taki system pozostanie w Akademii na stałe – bez podnoszenia opłat dla rodziców (utrzymanie większej ilości treningów umożliwi zaplanowana dotacja). Natomiast dla grupy Skrzatów, utracone zajęcia zostaną odrobione w formie turniejów.

Proponowane ubezpieczenie jest kontynuacją obecnego. Jest to specjalna, rozszerzona oferta dla klubów piłkarskich. Szczegóły ubezpieczenia NNW PZU- https://kahlenbergservices.com/pl/offer/korzysci/


Treningi piłkarskie będą zawieszone tak długo, jak zajęcia w szkołach. Każdą utraconą jednostkę odrobimy, poprzez zwiększenie ilości treningów w tygodniu do 3 dla każdej grupy. Dla grupy skrzatów (4-6lat) dodatkowe zajęcia będą w formie zabawy/turnieju/rekreacji. Dla pozostałych grup będzie to kolejna jednostka treningowa. Zajęcia piłkarskie w ilości trzech tygodniowo są zgodne z Narodowym Modelem Gry PZPN. Taki system szkolenia (ze zwiększona liczbą treningów w tyg.), będziemy chcieli zachować w naszej Akademii na stałe. Będzie to możliwe m.in. dzięki dotacji z Programu Certyfikacji PZPN – więcej info o programie niżej.

Ponadto w trakcie przerwy od zajęć uruchomimy zadania domowe. Każdy zawodnik, który weźmie udział w zabawie otrzyma gadżety Akademii (m.in. szaliki i piórniki).

Ze względu na zaplanowane przez nas kroki m.in. związane z odrobieniem utraconych zajęć i zakupem gadżetów, prosimy rodziców o wpłacanie pełnych składek za miesiąc marzec i kwiecień.

WAKACJE 2020

Zapisy na obozy letnie nadal trwają, od dzisiaj jednak w zmienionej formie. Umożliwiamy rezerwację miejsc, z odroczonym terminem zapłaty zaliczki do 20 kwietnia. W razie konieczności odwołania turnusu, zaproponujemy inny termin lub zwrócimy całość wniesionych opłat. Do każdego przypadku będziemy podchodzili indywidualnie, z uwzględnieniem Waszych potrzeb i obaw. Zachęcamy do zapisów na obóz, dzięki czemu będziemy mogli jak najlepiej przygotować się logistycznie do sezonu letniego.

Planujemy również organizację półkolonii letniej. Oferta pojawi się pod koniec kwietnia i będzie dopasowana do aktualnej sytuacji w regionie.

ZAMÓWIENIA STROJÓW

W najbliższym czasie uruchomimy możliwość zapisów na stroje (przez naszą stronę internetową). Stroje będą do odbioru po powrocie na zajęcia.

CERTYFIKACJA PZPN

Uczestnictwo w programie certyfikacji PZPN wymaga od nas bardzo dużego zaangażowania. Wymagania PZPN są bardzo rygorystyczne i ze swojej strony robimy wszystko aby spełnić je w całości. Nie wszystko jednak jest możliwe bez wsparcia rodziców. Dlatego prosimy osoby, które jeszcze nie zarejestrowały w systemie swojego dziecka, o zrobienie tego możliwie szybko. Szczegółowa instrukcja znajduje się tutaj (https://apsulechow.pl/rejestracja/).

Udział w programie certyfikacji ma przynieść korzyści dla całego klubu. W planach jest m.in. uruchomienie specjalnego systemu wspomagającego pracę Akademii i komunikację z rodzicami. Treści treningowe i poziom szkolenia w naszej Akademii jest ściśle kontrolowany przez PZPN. Ponadto mamy dużą szansę na otrzymanie dofinansowania na dodatkowe treningi i turnieje dla naszych zawodników. Dzięki certyfikacji mamy możliwość wprowadzenia na stałe większej ilości treningów w tygodniu.

W najbliższym czasie spodziewamy się wizyty monitorującej (podczas treningu), podczas której będzie m.in. weryfikowana liczba zawodników ich rejestracja w systemie. Jeszcze raz prosimy osoby, które nie zapisały się do szkółki przez system PZPN, o zrobienie tego teraz – https://apsulechow.pl/rejestracja/

ROZGRYWKI

Na ten moment rozgrywki są zawieszone. Informacje o wznowieniu meczów i aktualnym terminarzu udostępnimy jak tylko będzie coś wiadomo.

 

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości w tej niełatwej dla wszystkich sytuacji.

Pozdrawiamy!

Zespół Akademii Piłkarskiej Sulechów